Ekonomi

Başkan Künkçü’den Nazilli esnafına destek

Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muhammet Ali Künkçü, Nazilli’de esnaf ve genel sekreterler odası başkanları ile bir araya geldi. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın da hazır bulunduğu toplantıda lider Künkçü, önce Nazilli esnafına teşekkür etti, ardından takviye güç verdi.

Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muhammet Ali Künkçü, ilçedeki esnaf odaları başkanları ve genel sekreterleri ile Nazilli Hangar Lokantası’nda kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Başkan Künkçü’nün yanı sıra Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, birlik yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları ve genel sekreterler katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Künkçü, ‘Nazilli’ye çok teşekkür borçluyum’ dedi. Başkan Künkçü konuşmasına şöyle devam etti, “Birlik başkanı olmamda en büyük paya sahip olan ilçelerden biri Nazilli. Grubum Bize verdiğiniz misyonu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.Çalışıyoruz.8 aylık görev sürem boyunca elimizden geldiğince esnafımız için bir şeyler yapmaya çalıştık. hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarmak için. Şu anda yüzde 90’lara varan bir verimlilikle çalışıyoruz. Sorunlarınızı analiz etmesi için hukuk danışmanımızı görevlendirdik. Borç yapılandırması yakında yapılacak ve esnafımızı çok rahatlatacak” dedi. .

Perakende yasasının çıkmasını beklediklerini ifade eden Başkan Künkçü, “Bu madde ile zincir marketler kısıtlanacak. Bu yasa çıktıktan sonra esnaftan daha çok alışveriş yapılacak. İstedikleri her şeyi satabilecekler. Hukuk lehimize olursa çok mutlu oluruz.”

Nazilli ile ilgili seçim döneminde bir sözünün olduğunu ifade eden Muhammet Ali Künkçü, “Nazilli için projelerimiz var. Bunları tek başıma yapamam. Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ın yardımlarıyla olacak. Buna gönülden inanıyorum. Yakın gelecekte size hoş sürprizlerimiz olacak.” .

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan da kısa konuşmasında, esnafın her zaman yanında olduklarını, Künkçü ve Nazilli esnafı için çok güzel işler yapacaklarını ifade etti. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu