Haber

Edremit Belediyesi Edirne Muhtarlarını Ağırladı

Balıkesir’in Edremit Belediyesi, ilçede Edirneli Mahalle Muhtarlarını ağırladı. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kente gelen muhtarlar, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı ve Edremit Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal tarafından karşılandı.

Edirne Merkez Mahalle Muhtarları, Edirne Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler kapsamında Edremit’i ziyaret etti. Ev sahipliğini Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı ve Edremit Muhtarları Derneği Başkanı Hayati Uysal yaptı.

Edremit Lider Vekili Tayfun Can, Edirne’den gelen konukları Edremit’te ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek; “Demokrasinin temel taşı olan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladığımızın ertesi günü, Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti Edirne kadim kentinden 24 mahalle muhtarını ağırlamanın onur ve mutluluğunu yaşadık. , Kuvvayi Milliye ilçesi Edremit’te, Yerel yönetimlerin temel taşı olan değerli muhtarlarımız, “Siz değerli misafirlerimizle bir araya gelerek güzel bir gün geçirdik. Edirne muhtarlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Edirne Muhtarları Derneği Lideri İrfan Tasmalı, Edirne Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ilgın ve beraberindeki mahalle muhtarları, Canlı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a ikramlarını sundu. Edirne Muhtarları Derneği Lideri Tasmalı, “Böyle genç bir yöneticiyi görmek bizi çok mutlu etti. Tayfun başkanımıza ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.”

Belediye ziyaretinin ardından Edirneli muhtarlar, Edremitli meslektaşlarıyla birlikte kentin tarihi ve turistik yerlerini gezdi. – BALIKESİR

havzaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu