Haber

Milletvekili adayları Genç Girişimcilik ve Yönetim Derneği’ni ziyaret etti

Milletvekili Adayları, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Ankara 1. Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı Avukat Deniz Çakır ve ÂLÂ Parti Sözcüsü Genel Başkan Başdanışmanı, Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kürşat Güçlü, Genç Girişim ve Yönetişim’i ziyaret etti Türkiye’nin en sosyal sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Dernek (GGYD). Türkiye tarihinin en değerli seçim sürecine girerken, milletvekili adayları da bu kapsamda ziyaretlerde bulunuyor.

GGYD’ye ilk ziyaretini bire bir günde (CHP) gerçekleştiren 28. Dönem Ankara 1. Bölge 7. Sıra Milletvekili Avukat Adayı Deniz Çakır, “Tam da benim ve partimin hayalini kurduğu Türkiye hayali bu. Yani burada yaptığınız işler, buradaki görseller, izlediklerimiz, sosyal çalışmalarınız, faaliyetleriniz, hayal ettiğimiz Türkiye bu. Sizlere her alanda katkı sağlamak isteriz. Sizlere de katkı sağlayacağımı bilmenizi isterim.” YETERLİ Parti Sözcüsü Genel Lider Başdanışmanı Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Bu konuda da hızlı sonuç almamız gerekiyor. Ekonomi alanındaki çözümlerimizi iyi hazırladık, iyi bir kadromuz var. Türkiye’nin değişime ihtiyacı açık” dedi.

“Başarılar dileriz”

GGYD Lideri M. Nezih Allıoğlu, Millet İttifakı Milletvekili Adaylarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Yaklaşan seçimlerde başarılar dileriz. Ülkemiz için hayırlı bir seçim süreci diliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretler, soru-cevap ve toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu