Haber

Şarkıcı Aslı Zen, Kayahan’ın şarkısını seslendiren Selen Görgüzel’e sert çıkıştı!

Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel de son günlerde gündem yaratan isimlerden biri. Hem yaptığı açıklamalar hem de sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda Kayahan’ın Seni Versin Ellere şarkısını seslendirmesiyle gündeme gelmişti. 2.Sayfa programına konuk olan Aslı Zen, Selen Görgüzel’in performansını sert şekilde eleştirdi.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel, hem özel hayatıyla hem de açıklamalarıyla gündeme gelen isimlerden biri.

Hamdi Alkan’la boşandıktan sonra yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirdi.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla büyük beğeni toplayan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda verdiği konserde Kayahan’ın şarkısını seslendirmişti.

Görgüzel’in performansı magazin gündemine bomba gibi düştü ve birçok sanatçıdan eleştiri aldı.

“Seni Versin Ellere” şarkısını seslendiren Selin Görgüzel’in performansına müzisyen Aslı Zen’den bir tepki geldi.

2.Sayfa programına konuk olan Aslı Zen, muhabirlerin Görgüzel’in performansını sorması üzerine müzik yapmaması gerektiğini söyledi.

Zen: “Sinirlerim bozuluyor. Neyse parayı verelim de bu kız söylemesin. Güzel bir kız giyinip kendi sesiyle şarkı söylesin. İşe yarar mı? Selen Görgüzel bana bir trilyon verse, Ben ona şarkı vermem, talep de geldi…” diye tepki gösterdi.

Ayrıca, “Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör benim çok yakın arkadaşım. O yüzden Hamdi Alkan’ın yanında ne olduğunu biliyorum. Selen’in de müzik yaptığını öğrenince baktım ama herkes söylemesin ya da söylemesin.” söylettirin.Her püsküllü müzik söylemez.Söylediği müzik Kayahan’a ait… Bazen benim bile sesime güvenmeye cesaretim olmuyor.Bu adamın çok işi var pişman olmayalim çevir şunu yol yakınken” diye dikkat çeken bir yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu