Haber

Başkan Arslan Gazeteciler Gününü Kutladı

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bölgede görev yapan yerel gazete ve ulusal basın temsilcileriyle belediye meclisi salonunda gerçekleştirilen toplantıda öne çıktı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü slayt gösterisi ile kutlandı. Ardından belediye faaliyetleri hakkında sunum yapıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ve basın mensuplarının yeni yılını kutlayan Önder Arslan, basının öneminin büyük olduğunu, özellikle yerelden takviye verilmesi gerektiğini belirtti. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Önder Arslan, “2023 yılının basın camiası için hayırlı olmasını diliyorum. Basın camiamıza, emekçi gazetecilerimize, Edremit’e ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Yeni yılınızı bu güzel dileklerle kutluyoruz.” dedim.

Toplantıya Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Edremit Belediyesi Başkan Yardımcıları Tümdeniz Çelebi, Tayfun Yaşam, birim yöneticileri ile ilçe ve bölgede görev yapan 40’a yakın basın mensubu katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu